Naše príjemné zariadenie nájdete v pokojnej dedinke Studienka na Záhorí v objatí borovicových lesov.

Malebné prostredie tichej záhorskej obce obklopenej borovicovými lesmi, ľahko a rýchlo dostupnej z Bratislavy a pritom na míle vzdialenej od ruchu a hektického tempa mesta je ponukou pre tých, ktorí pre svojich blízkych alebo pre seba si chcú dopriať pokoj, pohodu a profesionálne zaopatrenie pre svojich chorých a seniorov a pritom mať istotu, že môžu byť kedykoľvek ľahko navštívení.

Naše zariadenie nie je veľké – jeho kapacita je 32 lôžok. Práve toto zabezpečuje pre našich klientov domácke prostredie, priateľský kolektív, osobnú starostlivosť a individuálny prístup. Len pre nich máme k dispozícii 22 členný personál zariadenia a klientov pod dohľadom vo dne i v noci.

Opatrovateľky majú k našim klientom ľudský prístup. Úcta a láskavé slovo sú samozrejmosťou. Okrem opatrovateliek máme v pracovné dni k dispozícií, zdravotnú sestru, rehabilitačného pracovníka a sociálne terapeutky. Neoddeliteľnou súčasťou nášho tímu sú aj pracovníci kuchyne a údržby zariadenia. Celý tím DSS Studienka pozná našich klientov osobne, vedia o ich potrebách a želaniach. Klienti vedia, že majú pri sebe ľudí, ktorým na nich záleží, ktorí sa o nich postarajú v každej situácii.

DSS Studienka nemá ambíciu byť jedným z mnohých zariadení. Chceme byť Vaše zariadenie pre Vaše náročné životné situácie. Sme tu pre Vás, poradíme a zvážime všetky možnosti, aby sme našli riešenie pre Vašu situáciu. Vážime si dôvery, ktorú nám prejavíte tým, že sa nám zveríte do opatery.

Pokojné prostredie nášho zariadenia s krásnou záhradou a príjemným a ústretovým personálom vytvára komfort a pohodlie domova a je pripravený aj Vám poskytnúť svoje služby. V prípade voľného miesta prijímame klientov bez čakacích dôb.

Starostlivé ruky pre našich blízkych

Komplexná starostlivosť 24 hodín denne

Rodinná atmosféra

Príjemné a čisté prostredie

Vlastná kuchyňa